CLP Raket Reklamları İzmir

Araçların, yayaların ve toplu taşıma alanlarının olduğu noktalarda yüksek görülme oranına sahip, hedef kitleye göre tercih edilen outdoor reklam alanları clp raketlerdir.

Clp raket reklamları ışıklı reklam ünitelerinden oluşur ve kağıt baskı kullanılmaktadır. 175 cm (h) x 118.5 cm reklam görünür alanı vardır. İzmir clp raket kiralama ve reklamları için bize ulaşın.

Dijital CLP Raket Reklamları İzmir

Dijital CLP Raket reklam üniteleri metro bekleme istasyonları ve alışveriş merkezleri içerisinde yer almaktadır. Baskı materyali gerektirmeyen ünitelerdir.

1080 x 1920 px ölçülerinde video yayını yapmaktadır. 118.5 x 175 cm ebatlarında görünür alanı ve 10 saniye yayın süresi bulunmaktadır.

Clp Raket Kiralama İzmir

Açık hava reklam İzmir olarak billboard reklamları, clp raket reklamları, kuleboard reklamları, megalight reklamları, lightbox reklamları, metro reklamları, dijital led ekranlar ve durak reklamları ile tüm açık hava reklam alanlarını ve dijital pazarlama kanallarını efektif şekilde bir bütün olarak kullanmaktan ve müşterilerimizin taleplerini iyi analiz ederek sonuç odaklı planlamalar sunmaktan yanayız. Markanızla Görünür Olun!

Telefon: 0232 324 47 46

Adres: Gaziosman Paşa 5460 Sk. 68/A Bornova

E-Mail: info@acikhavareklamizmir.com