Dijital Led Ekran Kiralama İzmir

Dijital led ekran reklam üniteleri, gece ve gündüz video yayını yapan dijital ve zeminden yüksekte konumlandırılan reklam alanlarıdır. İzmir dijital led ekran reklamları yoğun trafik olan kavşak ve ana caddeler üzerindedir. İzmir djital led ekran konumları ve kiralama için bize ulaşın.

Teknik Detaylar

Dijital led ekranlar 15 saniyelik video formatında olan her yayını yansıtabilirler. 1920 x 1080 px çözünürlükte, günlük minimum 500 gösterim olarak hedeflenen kitlelere ulaşmaktadır. Dijital led ekran reklamlarınız için gerekli video montaj veya hazırlıkları için destek sunmaktayız.

Dijital Led Ekran İzmir

Açık hava reklam İzmir olarak billboard reklamları, clp raket reklamları, kuleboard reklamları, megalight reklamları, lightbox reklamları, metro reklamları, dijital led ekranlar ve durak reklamları ile tüm açık hava reklam alanlarını ve dijital pazarlama kanallarını efektif şekilde bir bütün olarak kullanmaktan ve müşterilerimizin taleplerini iyi analiz ederek sonuç odaklı planlamalar sunmaktan yanayız. Markanızla Görünür Olun!

Telefon: 0232 324 47 46

Adres: Gaziosman Paşa 5460 Sk. 68/A Bornova

E-Mail: info@acikhavareklamizmir.com