Lightbox Reklamları

Lightbox reklam alanları farklı konumlarda ve alanlarda kullanılabilen,farklı ebatlarda ışıklı reklam üniteleridir. Havalimanları reklamcılığı içerisinde ve İzmir metro istasyonlarında, ana cadde ve yol kenarlarında zeminden yüksek yapısıyla dikkat çekmektedir. İzmir lightbox reklamları için bize ulaşın.

Teknik Detaylar

Farklı ölçeklerde kullanılabilen lightbox reklam üniteleri için iç mekanlarda ışıklı tekstil kumaş baskı veya dış mekanlarda branda baskı kullanılmaktadır. Dış mekan lightbox reklam alanları çift yönde kullanılmaktadır. İzmir lightbox reklamları için grafik tasarım desteğimiz mevcutur.

Lightbox Reklamları İzmir

Açık hava reklam İzmir olarak billboard reklamları, clp raket reklamları, kuleboard reklamları, megalight reklamları, lightbox reklamları, metro reklamları, dijital led ekranlar ve durak reklamları ile tüm açık hava reklam alanlarını ve dijital pazarlama kanallarını efektif şekilde bir bütün olarak kullanmaktan ve müşterilerimizin taleplerini iyi analiz ederek sonuç odaklı planlamalar sunmaktan yanayız. Markanızla Görünür Olun!

Telefon: 0232 324 47 46

Adres: Gaziosman Paşa 5460 Sk. 68/A Bornova

E-Mail: info@acikhavareklamizmir.com