Metro Reklamları

Metro reklam alanları farklı ebatlarda ve içeriklerde hizmet veren dijital ve sabit reklam ünitelerinden oluşmaktadır.
Metro reklam alanlarında dijital clp raket, sabit clp raket, lightbox, dijital portre pano, metro alınlık, dijital billboard,sabit billboard ve metroboard panolar gibi bir çok seçenek mevcuttur. Metro reklamları ve İzmir açıkhava reklamları için grafik tasarım desteği sunmaktayız.

Reklam Alanları

Yolcu bekleme istasyonları, metro giriş çıkışları ve yürüyen merdivenlerin iniş ve çıkış yönlerinde farklı boyut ve özellikleri ile dikkat çekici alanlardır. Günlük 650 bin, haftalık 4.5 milyon yolcu ile markanızı buluşturabiliriz. İzmir'de metro reklamları ve İzban reklamları, kullanım saatleri boyunca sabah 05.20 gece 01.30 arasında yayınlanır.

Metro İzban Reklamları İzmir

Açık hava reklam İzmir olarak billboard reklamları, clp raket reklamları, kuleboard reklamları, megalight reklamları, lightbox reklamları, metro reklamları, dijital led ekranlar ve durak reklamları ile tüm açık hava reklam alanlarını ve dijital pazarlama kanallarını efektif şekilde bir bütün olarak kullanmaktan ve müşterilerimizin taleplerini iyi analiz ederek sonuç odaklı planlamalar sunmaktan yanayız. Markanızla Görünür Olun!

Telefon: 0232 324 47 46

Adres: Gaziosman Paşa 5460 Sk. 68/A Bornova

E-Mail: info@acikhavareklamizmir.com