Durak Reklamları

Açık hava reklam mecraları içerisinde toplu taşıma alanları ve otobüs duraklarına entegre şekilde sunulan reklam alanlarıdır. Gece gündüz dikkat çekici ve yoğun etkileşim alan reklam alanlarıdır. Otobüs durak reklamları clp raket reklam alanlarından oluşmaktadır. İzmir otobüs durak reklamları ve tasarımları için bize ulaşın.

Teknik Detaylar

Clp raket reklam alanları gibi otobüs durak reklamları da mat kağıt baskı kullanılmaktadır. İzmir'de otobüs durak reklamları 175 cm x 118 cm ebatlarında olup, duraklar içerisinde çift yönde kullanılabilinen camlı ve kapalı alanlarda yayınlanır.
Otobüs durak reklamları İzmir'de her bölgede mevcuttur.

Otobüs Durak Reklamları İzmir

Açık hava reklam İzmir olarak billboard reklamları, clp raket reklamları, kuleboard reklamları, megalight reklamları, lightbox reklamları, metro reklamları, dijital led ekranlar ve durak reklamları ile tüm açık hava reklam alanlarını ve dijital pazarlama kanallarını efektif şekilde bir bütün olarak kullanmaktan ve müşterilerimizin taleplerini iyi analiz ederek sonuç odaklı planlamalar sunmaktan yanayız. Markanızla Görünür Olun!

Telefon: 0232 324 47 46

Adres: Gaziosman Paşa 5460 Sk. 68/A Bornova

E-Mail: info@acikhavareklamizmir.com